Banner

2013.10.29. ŽALIOJO filmo peržiūra Vilniuje

Lietuvos jaunimo centro savanorių įgyvendinama iniciatyva "Žalieji Ekranai" kviečia visus neabejingus aplinkosaugai, sveikai gyvensenai ir ekologijai apsilankyti nemokamoje filmo "Valgomas miestas" (angl. "Edible City") peržiūroje spalio 31 d. 18 val. Lietuvos jaunimo centro patalpose adresu Blindžių g. 17.

"Valgomas miestas" – tai įdomi ir šmaikšti kelionė, kurios metu žiūrovai pradeda suvokti, jog norint keisti savo gyvenimą, nereikia didelių pastangų. Kokybiškas maistas tiek JAV, kur vyksta filmo veiksmas, tiek Lietuvoje išlieka labai svarbia tema. Jei jo negalime įsigyti – tuomet viską užsiauginkime patys. Būtent taip ir nusprendžia filmo herojai.

Filmas siūlo iš arčiau pažvelgti į išskirtinį paprastų žmonių žygį – mestą iššūkį neveiksniai pasaulio maisto gamybos sistemai. "Valgomas miestas" atskleidžia šių žmonių gyvenimus keičiančius faktus - nuo švietimo apie mityba iki vietinio aktyvizmo ir vietinės ekonomikos kūrimo, ieškant paprastų atsakymų į pasaulines problemas.

Filmo seansas yra nemokamas, renginio trukmė - 90 min. Filmas subtitruotas lietuvių kalba.

Šis renginys yra "Veiklus jaunimas" programos remiamos jaunimo iniciatyvos "Žalieji ekranai" dalis. Skelbime esanti informacija atspindi tik autoriaus požiūrį, todėl Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūra ir Europos Komisija negali būti laikomi atsakingais už bet kokį medžiagoje pateikiamos informacijos naudojimą.

 

 

      Lietuvos jaunimo centras, Blindžių g. 17, LT-08111, Vilnius, Tel.: +37065911080, info@ljc.lt, kodas 302494682