Banner

2013.03.29. "I can do it" - taip aš galiu

Šių metų vasario 28 – kovo  9  dienomis Lietuvos jaunimo centras bendradarbiaudamas su Kupiškio jaunimo centru suteikė galimybę pastarojo jaunimui - Deividui ir Martynui Aleknoms, Gabrielei Lašaitei, Mariui Skrupskiui ir kultūros programų vadovei Simonai Vogulytei dalyvauti tarptautiniame projekte Turkijoje „I can do it“.  Jame susirinko 20 asmenų grupė iš Rumunijos, Itaijos, Turkijos ir Lietuvos.

„Po paros trukusios kelionės pagaliau buvome Turkijoje, mažame Gurė miestelyje.  Buvome maloniai sutikti organizatorių ir vietinių žmonių prisidedančių prie projekto. Sulaukėme kitų šalių atstovų, turėjome bendrą vakarienę, kurios metu artimiau susidraugavome. Mainai buvo labai stiprūs, jei taip galima pavadinti. Turėjome mažai laisvo laiko, tačiau veiklos kuriomis buvome užsiėmę visus džiugino ir teikė didžiulį malonumą“, - sako iš projekto grįžusi Simona.

Projektas buvo skirtas pilietiškumo temai. Dalyviai šią temą atskleisti bandė naudodamiesi kūrybiškumu – kurdami filmus įvairiomis potemėmis.

„Kadangi projekte buvo tik keturios šalys, labai susibendravome ir tapome geri draugai. Didelį įspūdį paliko Turkijos vadovas  Koray Atug, labai šiuolaikiškas, europietiškas  ir malonus žmogus“, - teigia projekte dalyvavęs jaunimas.

 

 

      Lietuvos jaunimo centras, Blindžių g. 17, LT-08111, Vilnius, Tel.: +37065911080, info@ljc.lt, kodas 302494682