Banner

2013.07.22. Saugiai naršyti internete kviečia Vengrija

Šių metų Rugpjūčio 3-10 dienomis Vengrijoje, Zebegeny miestelyje vyks tarptautiniai mokymo kursai "Hitchiker's Guide to Safer Internet", kuriame dalyviai iš 8 Europos Sąjungos šalių (Lietuvos, Lenkijos, Vengrijos, Rumunijos, Nyderlandų, Čekijos, Graikijos ir Italijos) trumpams susirinks įgyti daugiau patirties kaip padaryti internetą saugų ir draugišką visiems. Mokymų esmė - Vengrijos partnerių sukurtas metodas padėti jauniausiems kompiuterių vartotojams įgyti skaitmeninio raštingumo įgūdžių, saugiai naršyti internete. Į šį projektą, vyks šie Lietuvos jaunimo centro atstovai:

Silvija Vingytė – 23-ejų mergina iš Vakarų Lietuvos. Šiemet baigė teisės bakalauro studijas ir planuoja studijuoti tarptautinės teisės magistrantūroje. Pusmetį Silvija praleido Olandijoje, besimokydama pagal „Erasmus“ mainų programą.

"Esu užsispyrusi ir veržli, todėl visada stengiuosi pasiekti užsibrėžtų tikslų, kad ir kiek tai laiko užtruktų ar jėgų prireiktų. Projekte „Safeinternet“ dalyvauju, tikėdamasi daugiau sužinoti apie „saugaus“ naršymo internete galimybes." - teigia mergina. "Be abejo šis projektas bus ir puiki proga susipažinti su žmonėmis iš skirtingų Europos šalių,dalintis patirtimi bei mokytis drauge vieniems iš kitų." - toliau tęsia ji.

Rimantė Vaitkutė - 22-ejų mergina iš Žemaitijos krašto - Plungės.  Šiuo metu studijuoja Viešąjį administravimą. Besimokydama Olandijoje pagal Erasmus programą sėmėsi tarptautinio verslo žinių.

„Bene svarbiausias dalykas man - tobulėti. Todėl „Safer internet“ projektas yra puiki galimybė sužinoti, pažinti, pamatyti, atrasti tai, kas vyksta virtualiame pasaulyje. Labai laukiu susitikimo su naujais žmonėmis ir vėl pajusti visus tarptautinio gyvenimo privalumus. Ir, žinoma, viską daryti su šypsena ir gera nuotaika!” - teigia Rimantė.

 

 

      Lietuvos jaunimo centras, Blindžių g. 17, LT-08111, Vilnius, Tel.: +37065911080, info@ljc.lt, kodas 302494682