Banner

2013.08.23. Puiki proga tubulėti

Tu gali tapti įdomaus projekto dalimi

Lietuvos jaunimo centras ieško savanorių, kurie taptų svarbaus dvišalio projekto „Youth stressed out – check this out!“ dalimi. Daugelis žmonių pataria – „Dėk nervus į konservus“? Būtent šiame projekte tu išmoksi tai daryti iš tiesų :)

Ko mes ieškome?

Jei tu esi nuo 18 iki 29 metų amžiaus, domiesi psichologija, įvairiais metodais kaip galima įveikti stresą, jei tu pasiryžęs skirti bent 3 valandas per savaitę įvairiems darbams ir mokymuisi nuo 2013 m. rugsėjo 1 d. iki 2014 m., jei nori save išbandyti vykdant tarptautinį projektą – tuomet Tu turi parašyti mums laišką adresu This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it .

Tau tereikia atsiųsti savo CV ir motyvacinį laišką kodėl nori būti projekto savanoriu iki rugsėjo 4 d. ir laukti atsakymo. Jei pasirinksime tave – jau rugsėjo 11 d. savaitei vyksi į Lenkiją pirmiesiems mokymams.

Nesvarbu kokioje Lietuvos vietoje tu gyveni, kokios lyties esi, kokį išsilavinimą esi įgijęs, ar kokios gyvenimiškos patirties turi, ar tavo kišenėse žvanga monetos ar ne – Tu gali tapti šio projekto dalimi, jei tik to trokšti ir moki anglų kalbą.

Ką veiks projekto savanoriai?

dalyvaus mokymuose Lenkijoje, kuriuose patirtimi dalinsis psichologai (mokymai vyks rugsėjo 11 – 17 d. Nasutów mieste; vykdys apklausas Lietuvos mokyklose; naudodamiesi įgytomis žiniomis ves mokymus moksleiviams; mokysis kaip pasitelkiant meną galima įveikti stresą (mokymai planuojami lapkričio mėnesį Vilniuje); organizuos tarptautinį renginį Lietuvoje.

Ar tai kainuos?

Projektas pareikalaus šiek tiek tavo laisvo laiko. Su projektu susijusias išlaidas padengs Lietuvos jaunimo centras. Joks atlygis už savanoriavimą nebus mokamas.

Kodėl tai svarbu Tau ir kitiems?

Būdamas projekto savanoriu tu įgysi patirties ir žinių. Lietuvos jaunimo centras projekto pabaigoje padės įvertinti Tavo pažangą ir kartu su tavimi parengs rekomendaciją bei išduos pažym

ėjimą, kurį galėsi panaudoti kopdamas karjeros laiptais ateityje. Be to išmokti streso valdymo metodai tau padės ateityje – įveikti egzaminų baimę, einant į pokalbį su darbdaviu ar sprendžiant asmenines problemas.

Projekto metu tu taip pat išmoksi arba pagilinsi šias žinias: viešo kalbėjimo, anglų kalbos, renginių organizavimo, komandinio darbo. Taip pat įgysi bendraminčių, susipažinsi su įdomiais žmonėmis tiek Lietuvoje, tiek Lenkijoje.

Tu gali tai patirti! Laukiame tavo elektroninio laiško.

 

 

      Lietuvos jaunimo centras, Blindžių g. 17, LT-08111, Vilnius, Tel.: +37065911080, info@ljc.lt, kodas 302494682