Banner

2013.02.14. Pilietiškumo tema kviečia jaunuolius į Güre miestelį

Lietuvos jaunimo centras atrinko savanorius, kurie  kovo 1-9 dienomis vyks į Turkijoje organizuojamą jaunimo mainų projektą „I can do it“. Pagrindinė projekto tema - pilietiškumas ir jo samprata skirtingose šalyse.

Projekto dalyviai į pilietiškumą pabandys pažiūrėti pasitelkdami kūrybingumą. Projekto metu bus kuriami trumpi filmai pilietiškumo tema, jaunimas dalinsis mintimis ką reiškia būti pilietišku ir kaip tapti pilnaverčiu Europos sąjungos piliečiu.

Į minėtą projektą vyks penki savanoriai. Pristatome juos:

Simona Vogulytė baigė Socialinio darbo studijas Panevėžio kolegijoje. Ji jau metus dirbu Kupiškio jaunimo centre kultūros programų vadove. Didžiąją laiko dalį Simona praleidžia veiklose susijusiose su darbu, todėl pomėgių gausa negali pasigirti, bet du iš jų yra jodinėjimas su žirgais ir kelionės.

„Kadangi kelionės yra mano pomėgis, negalėjau praleisti progos aplankyti Turkiją, pažinti vietinę kultūrą. Taip pat pasirodė labai įdomi projekto tema, noriu tobulinti savo kūrybiškumą ir tikiuosi tai mūsų grupei pavyks. Esu buvusi mainuose, bet kaip vadovė dalyvausiu pirmą kartą“, - sako Simona.

Marius Skrupskis šiuo metu studijuoju VDA Klaipėdos skyriuje Vizualiojo dizaino katedroje. Marius – labai veiklus: piešia aerografu, piešia graffičius, šiuo metu baigia įgyvendinti jaunimo graffičio projektą „Bombit“, treniruojuosi kartu su fakyrų grupe „Fire frost“, mėgsta fotografuoti ir skaityti.

„Tikiuosi projekte atrasti tokių pat veiklių žmonių kaip ir aš, susipažinti su jais bei bendradarbiauti ateityje. Visada smagu susipažinti su naujomis kultūromis, pamatyti naujas šalis, pasidalinti patirtimi“, - sako Marius.

Gabrielė Lašaitė mokosi Kupiškio Lauryno Stuokos Gucevičiaus gimnazijoje, dažniausiai laisvalaikį praleidžia Kupiškio Jaunimo Centre, priklauso savanorių organizacijai, aktyviai dalyvauja savanoriu veikloje, šiuo metu su bendraminčiais rengia tarptautinį projektą.

„Mėgstu keliauti, išmėginti save įvairiausiuose situacijose, esu labai komunikabili todėl laisvai galiu bendrauti su įvairaus amžiaus žmonėmis. Šie tarptautiniai mainai man bus pirmieji, todėl labai norių išmėginti save ir tikiu, kad tai bus labai gera patirtis ateičiai. Tikiuosi užmegzti naujas pažintis, pasisemti patirties įgyvendinant tarptautinius projektus, tikiuosi pažinti kitų tautų kultūras ir pagerinti anglų kalbos žinias“, - sako Gabrielė.

Martynas Alekna mokosi Kupiškio Lauryno Stuokos Gucevičius gimnazijoje. Užsiima ekstremaliu sportu, baigęs mokyklą žada studijuoti Policijos Akademijoje.

„Noriu susipažinti su naujais žmonėmis iš kitų pasaulio šalių, praplėsti akiratį ir pažinti kitų šalių kultūrą. Taip pat tikiuosi pagerinti savo anglų kalbos žinias“, - sako Martynas.

Deividas Alekna mokosi Kupiškio Lauryno Stuokos Gucevičiaus gimnazijoje, jis  mėgsta užsiiminėti nesenai atsiradusiu Lietuvoje salto sportu (angl. „Tricking“).

„Šis projektas man yra galimybė daugiau sužinoti apie tarptautinius projektus, susipažinti su naujais žmonėmis, pažinti kitas kultūras ir lavinti anglų kalbą“, - sako Deividas.

 
<< Start < Prev 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Next > End >>


 

      Lietuvos jaunimo centras, Blindžių g. 17, LT-08111, Vilnius, Tel.: +37065911080, info@ljc.lt, kodas 302494682