Banner

2013.09.12. Stambule išskirtinis projektas

Spalio 21 – 28 d. Lietuvos jaunimo centro atrinkti jaunuoliai vyks į projektą „SOS - Social justice on Social media“ Stambule, Turkijoje. Projektą organizuoja „Equal Citizens of Global World“. Projektu norima pasiekti kelis tikslus – padėti surasti bendrą požiūrį kas yra socialinis teisingumas jaunimo srityje, taip pat aptarti kaip pasiteikiant socialinę žiniasklaidą galima aktyvinti pilietiškas akcijas bei idėjų įgyvendinimą įvairiose šalyse.

„Veiklus jaunimas“ programos remiamame seminare dalyvaus trys atstovai iš Lietuvos. Štai keli faktai apie juos:

Albinas Kirkilas - dar prieš pusmeti baigė verslo vadybos studijas Vilniaus Kooperacijos kolegijoje. Studijų metu jis organizuodavo jaunimo vasaros ir žiemos stovyklas, kurių tikslas buvo padėti dalyviams išsiaiškinti ko jie gyvenime norėtų pasiekti, įgauti pasitikėjimo savimi. Ši tema Albinui yra labai artima, nes dar nuo dvyliktos klasės jis aktyviai pradėjo ieškoti, ką gi gyvenime norėtų veikti.

„Esu labai patenkintas, nes supratau, kad artimiausios sritys man yra scenarijų rašymas ir reklaminių vaizdo įrašų režisavimas. Mėgstu generuoti idėjas ir dažnai gebu iš anksto įvardyti, kokias emocijas žmogui suteiks vienas ar kitas vaizdas ar veiksmas. Viliuosi, jog šis projektas mano gyvenime bus kaip naujų idėjų, pažinčių ir įgūdžių atskaitos taškas“, - sako Albinas.

Žiedūnė Pažėraitė - 26 metų iš Marijampolės kilusi mergina. Ji baigė Informacijos ir komunikacijos bakalauro studijas Vilniaus Universitete  bei Kultūros, komunikacijos ir globalizacijos magistro studijas Danijoje. Žiedūnė nuolatos dalyvauja įvairiuose renginiuose, socialinėse programose ar prisidedu prie jų organizavimo. Jos aistra kelionės, ekstremalus sportas ir šiuolaikiniai šokiai. Dauguma sako, kad Žiedūnė yra hiperaktyvi ir niekada nenustygstu vietoje. Pastaruosius penkerius metus mergina daug keliavo - naujų kultūrų pažinimas - maistas jos sielai. Todėl nenuostabu, kad draugai Žiedūnei dažnai užduoda klausimą - „O kuriam pasaulio krašte dabar esi?“.

„Šiuolaikinėje visuomenėje žiniasklaida yra neatskiriama mūsų kasdienybės dalis, todėl tinkamas jos panaudojimas gali išspręsti ne vieną socialinę problemą.  Žinios ir naujos pažintys mano gyvenimo varomoji jėga. Didžiausias turtas ne materialiniai dalykai, bet gyvenimo patirtis, todėl noriu pasidalinti savąja bei išmokti kažką naujo iš kitų dalyvių“, - teigia Žiedūnė.

Aida Atkočiūnaitė baigusi informacijos ir komunikacijos studjas, šiuo metu dirba Europos informacijos centre. Darbo specifika skatina nuolat domėtis Europos Sąjungos šalimis, įvykiais, renginiais, galimybėmis ir projektais.

„Kiekvieną dieną darbe esu apsupta vaikų ir jaunų žmonių grupių, atvykstančių į Informacijos centrą sužinoti apie Europos valstybes, kultūrą ir žmonių skirtumus bei galimybes Europos Sąjungoje. Tikiuosi projekte įgausiu patirties bei  žinių kaip pateikti jaunimą dominančią informaciją ir atsakyti į jiems kylančius klausimus.  Bendraudama su naujais projekte sutiktais žmonėmis, tikiuosi praplėsti akiratį, patobulinti komunikacinius ir kalbinius įgūdžius, pasisemti naujų idėjų“,  – teigia Aida.

.

 
<< Start < Prev 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Next > End >>


 

      Lietuvos jaunimo centras, Blindžių g. 17, LT-08111, Vilnius, Tel.: +37065911080, info@ljc.lt, kodas 302494682