Banner

2011.09.23 Mentorystė – stiprios organizacijos pagrindas

2011 rugsėjo 23 d. Lietuvos jaunimo centro nariai dalyvavo Demos. Kritinės minties instituto organizuotame seminare mentorystės tema. Jo metu keleto nevyriausybinių organizacijų nariams buvo pristatytas minėtos organizacijos projektas ir jo rezultatai.

„Puikus seminaras. Manau mentorystė – puikus metodas ir juo galima daug pasiekti organizacijoje. Gaila, kad nebuvo galimybės nuolatos stebėti projekto eigą, nes jo rezultatai puikūs. Manau kiekviena organizacija turėtų norėti pasinaudoti informacinių kursų medžiaga ir naudotis mentoryste“, - sakė kursuose dalyvavęs Marius Šamatulskis.

Valandos trukmės pakankamai neformaliame susitikime dalyviai turėjo galimybe susipažinti su Leonardo da Vinci teikiamos programos privalumais, pamatyti susitikimų skirtingose šalyse nuotraukų, taip pat buvo pateikta informacija apie mentorystės taikymo galimybes bei aptarti projekto rezultatai.

Susitikime dalyvavę Lietuvos jaunimo centro nariai nusprendė informaciją apie mentorystės taikymo galimybes perduoti kitiems savo nariams ir bandyti diegti šį metodą organizacijos narių tobulinimo srityje.

 
<< Start < Prev 21 22 23 24 Next > End >>


 

      Lietuvos jaunimo centras, Blindžių g. 17, LT-08111, Vilnius, Tel.: +37065911080, info@ljc.lt, kodas 302494682